Přejít na obsah
Tylenol 8HR Relief Pain Caplet, 650 mg Acetaminophen for Minor Artritis & Joint Pain, Fever Reducer, Extended Release, Gentle on Stomach, 100 ct

Price:

343,33 Kč


Tylenol 8HR Relief Pain Caplet, 650 mg Acetaminophen for Minor Artritis & Joint Pain, Fever Reducer, Extended Release, Gentle on Stomach, 100 ct

https://nutricity.cz/shop/brswizl6cuiaoadu-tylenol-8hr-relief-pain-caplet-650-mg-acetaminophen-for-minor-artritis-joint-pain-fever-reducer-extended-release-gentle-on-stomach-100-ct-110620 https://nutricity.cz/web/image/product.template/110620/image_1920?unique=2226134

Stock Expiry Date*: 02-04-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Fast, strong pain relief: Tylenol acetaminophen 650mg extended-release caplets; unique bi-layer design delivers fast, strong relief that lasts up to 8 hours; won’t irritate your stomach the way ibuprofen can
  • Minor arthritis pain reliever: #1 Doctor Recommended OTC brand for arthritis pain*; as a sponsor of the National Arthritis Foundation Tylenol takes your pain seriously; with fast-acting, long lasting pain relief *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)
  • Muscle aches and pain relief: Tylenol pain relief caplets can help with muscular aches, headaches, premenstrual and menstrual cramps, toothaches; and pain symptoms from the common cold
  • Minor joint pain relief: Rapid, sustained relief for the joints in your hands, wrists, knees, ankles, elbows, and feet
  • Does not contain aspirin or ibuprofen: Tylenol arthritis caplets contain 650 mg of acetaminophen — a powerful option to consider. Extended relief pain management; FSA/HSA eligible without a prescription. Check your plan for details as plans may vary

343,33 Kč 343.33 CZK 343,33 Kč Včetně daně

Not Available For Sale

(3,43 Kč / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Značka
  • Chuť
  • Počet jednotek
  • Formulář položky
  • Hmotnost položky
  • Výhody produktu
  • Počet položek
  • Dávkování
  • Výrobce
  • Rozměry prvku L x W x H
  • Složení
  • Typ výrobku
  • Specifické použití pro produkty
  • Aktivní složky
  • UPC
  • Jméno modelu
  • Identifikační číslo globálního obchodu
  • Název typu balení
  • Cílové publikum
  • Čistý počet obsahu
  • Typ výrobku
  • Hmotnost položky
  • Značka
  • Složení
  • Název značky
  • Popis věku
  • Typ kontejneru
  • Číslo části výrobce
  • Vzorové číslo
  • Rozměry položky
  • Další funkce
  • Cílová část těla

Tato kombinace neexistuje.

Kontaktujte nás
acetaminofen
Složení Oxid titaničitý, Hypromelosa, Stearát hořečnatý, povidon, Mikrokrystalická celulosa, Glykolát škrobu sodný, Triacetin, Modifikovaný škrob, Předbobtnalý škrob, hydroxyethyl cellulose, powdered cellulose, Active Ingredient (in each caplet) Acetaminophen 650 mg Purpose: Pain reliever/fever reducer. Inactive Ingredients Carnauba wax
Čistý počet obsahu 100 Count, 100 Tablet
Složení Hypromelosa, Stearate, Titan, Povidon, Předbobtnalý škrob, Mikrokrystalická celulosa, Sušená celulosa, Glykolát škrobu, Modifikovaný škrob, Triacetin, Hydroxyethyl celulosa, Active Ingredience (in Each Caplet) Acetaminophen 650 Mg Účel: Reliever bolesti / horečka Reducer. Neaktivní složky Carnauba Wax
Značka Tylenol
Chuť Neochucené
Počet jednotek Počet
Formulář položky Tablety
Hmotnost položky 0, 24 liber
Výhody produktu Kontrola artritidy
Počet položek 1
Dávkování Tablety
Výrobce Kenvue
Rozměry prvku L x W x H 2.22 x 2.22 x 3.84 Inches
Typ výrobku acetaminofen
Specifické použití pro produkty Bolest hlavy
Aktivní složky acetaminofen
UPC 885405856236 300450838216
Jméno modelu Tylenol
Identifikační číslo globálního obchodu 00300450838216
Název typu balení Láhev
Cílové publikum Unisex- Dospělí
Typ výrobku Léky
Hmotnost položky 3.84 Ounces
Značka Tylenol
Název značky Tylenol
Popis věku Dospělí
Typ kontejneru Láhev
Číslo části výrobce ASINPRILAK2754
Vzorové číslo ASINPRILAK2754
Rozměry položky 2.22 x 2.22 x 3.84 inches
Další funkce Fast- acting
Cílová část těla Hands
  • Buy Four or More Offer

    Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů

  • Next Purchase Offer
    Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
  • Ships From(Czech Republic)
    Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
  • Delivery Offer(Czech Republic)
    Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
Delivery Detail
Odhadované dodací lhůty: 12-26 dní (mezinárodní).
3-6 dní (domácí)
Safe Checkout
Zaručený bezpečný nákup
Return Policy

30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.

Free Return Pickup
Bezplatný odběr vrácení k dispozici
Zpracujeme vrácení přímo z vašeho prahu bez dalších nákladů.
SKU
BRSWIZL6CUIAOADU
Kategorie
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Reliéři bolesti , Non- Aspirin , acetaminofen
Barcode
885405856236300450838216
Tags


Tylenol acetaminophen 650mg extended-release caplets offer fast, strong pain relief from minor arthritis and joint pain for up to 8 hours. A unique bi-layer design ensures you get fast, strong pain relief that keeps going. Whether you’re seeking relief from a backache or muscle aches and pains, this Tylenol provides long-lasting relief and is gentle on your stomach. It won't irritate the stomach the way ibuprofen can. This formula takes on muscular aches, headaches, premenstrual and menstrual cramps, toothaches, and pain associated with the common cold. Looking for minor arthritis pain relief? Consider Tylenol 8 hour for minor arthritis pain in your hands, wrists, knees, ankles, elbows, and feet. Turn to the #1 Doctor Recommended OTC brand for arthritis pain.* As a sponsor of the National Arthritis Foundation, Tylenol takes your pain seriously. These pain relief caplets are FSA/HSA** eligible without a prescription. Adults should take 2 tablets every 8 hours while symptoms last and not exceed 6 tablets in 24 hours. Use products only as directed. When minor arthritis pain persists, Tylenol arthritis pain 650mg 8 hour means pain relief that lasts. *Based on a Survey of Doctors (IQVIA 2025)? **Check your plan for details as plans may vary.

Důležité informace

Informace o bezpečnosti

Varování jater: Tento přípravek obsahuje acetaminofen. Těžké poškození jater se může vyskytnout, pokud během 24 hodin užijete více než 6 kaplet, což je maximální denní množství u jiných léků obsahujících acetaminofen 3 nebo více alkoholických nápojů každý den při používání tohoto přípravku. Upozornění pro alergiky: acetaminofen může způsobit závažné kožní reakce. Příznaky mohou zahrnovat: Kožní zarudnutí Blistry Vyrážka. Pokud se objeví kožní reakce, ihned přestaňte přípravek používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Neužívejte s žádnými jinými léky obsahujícími acetaminofen (předpis nebo bez lékařského předpisu). Pokud si nejste jisti, zda přípravek obsahuje acetaminofen, zeptejte se lékaře nebo lékárníka. Jestliže jste alergický / á na acetaminofen nebo některou z neaktivních složek tohoto přípravku. Před použitím se poraďte s lékařem, pokud trpíte onemocněním jater. Před použitím se poraďte s lékařem nebo lékárníkem, pokud užíváte lék na ředění krve warfarin. Přestaňte užívat a zeptejte se lékaře, pokud se bolest zhoršuje nebo trvá déle než 10 dní Horečka se zhoršuje nebo trvá déle než 3 dny Nové příznaky se objeví zarudnutí nebo otok. To by mohly být známky vážného stavu. Pokud jste těhotná nebo kojíte, zeptejte se před použitím lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. Varování před předávkováním: V případě předávkování vyhledejte lékařskou pomoc nebo ihned kontaktujte kontrolní centrum. (1- 800- 222- 1222) Rychlá lékařská péče je kritická pro dospělé i pro děti, i když si nevšimnete žádné známky nebopříznaky.

Indications

Temporarily relieves minor aches and pains due to: arthritis, the common cold, headache, toothache, muscular aches, backache, menstrual cramps

Složení

Active Ingredience (in each caplet) Acetaminophen 650 mg Účel: Reliever bolesti / Fever reducer. Neaktivní složky Karnaubský vosk, hydroxyethylcelulosa, hypromelosa, magnesium- stearát, mikrokrystalická celulosa, modifikovaný škrob, povidon, prášková celulosa, předželatinovaný škrob, sodná sůl karboxymethylškrobu, oxid titaničitý, triacetin

Instrukce

Neužívejte více než je doporučeno (viz varování před předávkováním) Dospělí: Užívejte 2 kaplety každých 8 hodin s vodou polykejte celé; nedrťte, nekousejte, nerozdělujte nebo nerozpusťte Neužívejte více než 6 kaplet za 24 hodin Neužívejte déle než 10 dní, pokud Vám to nenařídí lékař. Do 18 let: Zeptejte se lékaře Další informační sklad mezi 20-25oC (68-77oF) Nepoužívejte, pokud je vnitřní uzávěr fólie s potiskem "TYLENOL" rozbitý nebo chybí otázky nebo komentáře? volání 1-877-895-3665 (bez mýtného) nebo 215-273-8755 (sbírat)

Právní oddělení

Prohlášení o doplňcích stravy FDA nehodnotila a nejsou určena k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.

Rozměry výrobku

2,22 x 2,22 x 3,84 palce; 3,84 unce

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

2 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28529 My 05167987874377 2026-09-28 Track
NC16141 Dpd 05167987793200 2026-08-13 Track

Odmítnutí odpovědnosti

Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.

*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.