HealthCareAIsle Alergie Relief - Cetirizin Hydrochloride Tablets USP, 10 mg - 500 Tablets - Original Prescription Strength Alergie Medication, 24- Hour Relief
Stock Expiry Date*: 26-02-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- PRESRISTACE STENGTH ALLERGY: Cetirizin hydrochlorid tablety poskytují účinnou úlevu od vnitřní a venkovní alergie
- O našem přípravku: Naše Cetirizin 10 mg tableta je antihistaminikum, které dočasně zmírňuje příznaky alergie způsobené sennou rýmou nebo jinými horními respiračními alergiemi, jako je rýma, kýchání, svědění očí, slzení očí a svědění nosu nebo hrdla
- SOUVISEJÍCÍ S NÁRODNÍ BRAND: Obsahuje stejnou účinnou látku jako Zyrtec Alleries Relief Tablety
- ALLERGY RELIEF: Cetirizin Hydrochlorid Tableta je denní lék na alergii, který poskytuje úlevu od alergie po dobu až 24 hodin. Užívejte jednu tabletu jednou denně
- Pokyny: Neužívejte více než jednu tabletu Cetirizin 10 mg během 24 hodin; pro upozornění, pokyny a další důležité informace viz štítek na obalu. Použít pouze podle pokynů; HSA nebo FSA způsobilé
| Výrobce | Inc., Dr. Reddy's Laboratories |
| Složení | škrobu, Stearát hořečnatý, povidon, Polyethylenglykol, Oxid titaničitý., Monohydrát laktosy, Active ingredient: Cetirizine HCl USP, 10 mg. Inactive ingredients: hypromellose |
| Složení | St, Dioxid., Stearát hořečnatý, Povidon, Monohydrát laktosy, Polyethylenglykol, Aktivní složka: Cetirizin Hcl Usp, 10 Mg. Neaktivní složky: Hypromelosa |
| Značka | HealthCareAisle |
| Počet jednotek | Počet 500 |
| Formulář položky | Tablety |
| Výhody produktu | Kontrola alergie |
| Počet položek | 1 |
| Rozměry prvku L x W x H | 4 X 2.38 X 4.19 Inches |
| Typ výrobku | Alergická medicína |
| Specifické použití pro produkty | Alergie |
| Aktivní složky | Cetirizine Hydrochloride USP |
| UPC | 848985000635 |
| Identifikační číslo globálního obchodu | 00848985000635 |
| Název typu balení | R |
| Typ výrobku | Léky |
| Značka | Healthcareaisle |
| Čistý počet obsahu | 500 Count |
| Název značky | HealthCareAisle |
| Popis věku | Dospělí |
| Typ kontejneru | Láhev |
| Rozměry položky | 4 x 2.38 x 4.19 inches |
| Cílová část těla | Oči |
-
Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů
-
Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
-
Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
-
Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
3-6 dní (domácí)
30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.
SKU |
BRSWGGQNPIDQYC33 |
Kategorie |
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Alergie, Sinus & Asthma , Alergická medicína |
Barcode |
848985000635 |
Tags |
Do you suffer from indoor and outdoor allergies? Taken once a day, HealthCareAisle Allergy Relief Tablets (Cetirizine Hydrochloride USP, 10 mg) temporarily relieve symptoms due to hay fever or other upper respiratory allergies such as runny nose; sneezing; itchy, watery eyes; and itchy throat or nose. Each original prescription strength antihistamine tablet provides 24 hours of relief from indoor and outdoor allergies. *This product is not manufactured or distributed by McNeil Consumer Healthcare, distributor of Zyrtec Tablets. Zyrtec is a registered trademark of Johnson & Johnson.
Důležité informace
Informace o bezpečnosti
Nepoužívejte, pokud jste někdy měli alergickou reakci na tento přípravek nebo na kteroukoli jeho složku nebo na antihistaminikum obsahující hydroxyzin.
Složení
Léčivá látka: Cetirizin HCl USP, 10 mg. Neúčinné látky: hypromelosa, monohydrát laktosy, magnesium- stearát, polyethylenglykol, povidon, škrob, oxid titaničitý.
Právní oddělení
Prohlášení o doplňcích stravy FDA nehodnotila a nejsou určena k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.
Rozměry výrobku
4 x 2,38 x 4,19 palce; 4,16 unce
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
Odmítnutí odpovědnosti
Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.
*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.









