Genexa Ingredients 'Clean Acetaminophen CLAS124; Pediatrik Preferovaný ingredience CLAS124; Pain Reliever & Fever Reducer for Babies CLAS124; Barvivo Free, 0% umělé přísady CLAS124; Delicious Organic Blueberry Flavor, 2 fl oz
Stock Expiry Date*: 19-03-2027
100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!
- Dočasné snížení horečky a zmírnění mírných bolestí v důsledku štípání, nachlazení, chřipky, bolesti hlavy a bolesti v krku pro děti
- Pediatrik Preferred Ingredients: Pediatrici byli požádáni, aby vybrali profil složek, které preferují k léčbě bolesti a horečky vlastních pacientů, a vybrali ingredience přípravku Genexa nad ingrediencemi ve srovnatelných výrobcích, které se prodávají shora (FRC 2025)
- Made with organic blueberry flavor
- Each 5mL dose of this oral suspension medicine contains 160 milligrams of Acetaminophen to provide effective pain and fever symptom relief.
- Žádná umělá sladidla nebo konzervanty, žádná umělá barviva, žádné parabeny a žádné běžné alergeny. Certifikované gluten- free, vegan, a non-GMO
- Bez alkoholu a jemné na malé bříška
| Výhody produktu | Zmírnění bolesti, Kontrola horečky, Zmírnění bolesti hlavy |
| Složení | Očištěná voda., Organic Blueberry Flavor, Natural Citrus Extract, Non- GMO Flavor, In Each 5 mL: Active Ingredients: Acetaminophen (160 mg), Pain Reliever/Fever Reducer. Inactive Ingredients: Organic Agave Syrup |
| Specifické použití pro produkty | Horečka, Sore throat |
| Složení | Očištěná voda., Non- Gmo Flavor, V každé 5 ML: Aktivní složky: Acetaminofen (160 Mg), Reliever / snížení teploty, Borůvková šťáva, Přírodní citrus extrakt |
| Značka | Genexa |
| Chuť | Borůvky kanadské |
| Počet jednotek | 2 Fluid Ounces |
| Formulář položky | Tekuté |
| Hmotnost položky | 3.8 Ounces |
| Počet položek | 1 |
| Výrobce | Genexa |
| Typ výrobku | acetaminofen |
| Aktivní složky | acetaminofen |
| UPC | 857630006885 |
| Název typu balení | Láhev |
| Cílové publikum | Unisex- Miminka |
| Typ výrobku | Léky |
| Značka | Genexa |
| Čistý počet obsahu | 1 Count |
| Název značky | Genexa |
| Popis věku | Baby |
| Typ kontejneru | Láhev |
| Číslo části výrobce | 1022463 |
| Vzorové číslo | 1022463 |
| Cílová část těla | Celé tělo |
-
Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů
-
Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
-
Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
-
Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
3-6 dní (domácí)
30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.
SKU |
BRSW22QKCNYGYDTX |
Kategorie |
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Reliéři bolesti , Non- Aspirin , acetaminofen |
Barcode |
857630006885 |
Tags |
Důležité informace
Složení
V každé 5 ml: Aktivní ingredience: Acetaminofen (160 mg), Pain Reliever / Fever Reducer. Neaktivní přísady: Organic Agave Sirup, Organic Blueberry Flavor, Natural Citrus Extract, Non- GMO Flavor, Čištěná voda.
Právní oddělení
Prohlášení o doplňcích stravy FDA nehodnotila a nejsou určena k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.
Rozměry balení
5,02 x 2,28 x 1,65 palce; 3,8 unce
Shipping & Delivery
At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.
Domestic Shipping :
Orders are typically delivered within 3–6 business days.
International Shipping:
Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.
You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.
Recently tracked orders
Odmítnutí odpovědnosti
Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.
*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.









