Přejít na obsah
A + Health Dual Action Acetaminophen 250 mg a Ibuprofen (NSAID) 125mg Pain Reliever Caplet, 216 Počet

Price:

308,08 Kč


A + Health Dual Action Acetaminophen 250 mg a Ibuprofen (NSAID) 125mg Pain Reliever Caplet, 216 Počet

https://nutricity.cz/shop/brsrmhyepmpqmel2-a-health-dual-action-acetaminophen-250-mg-a-ibuprofen-nsaid-125mg-pain-reliever-caplet-216-pocet-125751 https://nutricity.cz/web/image/product.template/125751/image_1920?unique=e387e33

Stock Expiry Date*: 21-08-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ÚČINNÉ INGREDIENTY: A + Health Dual Action Pain Reliever tablety obsahují 250 mg acetaminofenu a 125 mg Ibuprofenu. Porovnejte s účinnými látkami v národní značce.
  • Až 8 hodin PAIN RELIEF: Poskytuje dočasnou úlevu od bolesti hlavy, bolesti zad, svalové bolesti, bolesti zubů, menstruační křeče a menší bolesti artritidy.
  • DUAL Action PAIN RELIEVER: Obsahuje 2 léky na úlevu proti bolesti: Acetaminophen 250 mg a Ibuprofen 125 mg v jednom kapletu.
  • Směrnice: Dospělí a děti starší 12 let: užívejte 2 kaplety každých 8 hodin, zatímco příznaky přetrvávají. Neužívejte více než 6 kaplet během 24 hodin, pokud to nenařídí lékař. Děti do 12 let: Zeptejte se lékaře. Prosím, podívejte se na obal pro plné informace o drogových faktech.
  • Nenechte bolest dostat do cesty: Můžete najít úlevu s A + Zdraví Dual Action Pain Reliever. Jedna lahvička obsahuje 216 tablet ve tvaru kapsule.

308,08 Kč 308.08 CZK 308,08 Kč Včetně daně

Not Available For Sale

(1,43 Kč / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Značka
  • Chuť
  • Počet jednotek
  • Formulář položky
  • Hmotnost položky
  • Výhody produktu
  • Počet položek
  • Dávkování
  • Výrobce
  • Rozměry prvku L x W x H
  • Složení
  • Typ výrobku
  • Specifické použití pro produkty
  • Aktivní složky
  • UPC
  • Jméno modelu
  • Název typu balení
  • Cílové publikum
  • Čistý počet obsahu
  • Typ výrobku
  • Hmotnost položky
  • Značka
  • Složení
  • Název značky
  • Popis věku
  • Typ kontejneru
  • Číslo části výrobce
  • Vzorové číslo
  • Rozměry položky
  • Cílová část těla
  • Labeler Name

Tato kombinace neexistuje.

Kontaktujte nás
acetaminofen
Složení Oxid titaničitý, Červený oxid železitý, Žlutá oxid železitý, Hypromelosa, kyselina stearová, povidon, Mikrokrystalická celulosa, polydextrosa, Polyethylenglykol, Crospovidon, Koloidní oxid křemičitý, Inactive ingredients: Carnauba wax, glyceryl dibehenate, croscarmellosesodium, pregelatinizedstarch, sodium lauryl sulphate
Specifické použití pro produkty Horečka, Artritida, Bolest svalů, Bolest zubů, Bolest kloubů
Aktivní složky acetaminofen, Ibuprofen
Složení Hypromelosa, Kyselina stearová, Titan, Povidon, Mikrokrystalická celulosa, Polydextrosa, Crospovidon, Polyethylenglykol, Koloidní oxid křemičitý, Glyceryl-dibehenát, Neaktivní složky: Carnaubský vosk, Croscarmellosesodium, Lauryl sulfát sodný, Červený oxid železitý, Žlutá oxid železitý, Předbobtnalý škrob
Typ kontejneru Láhev, Krabička
Značka Zdraví A +
Chuť Neochucené
Počet jednotek 216.0 Count
Formulář položky Kaplet
Hmotnost položky 125 miligramů
Výhody produktu Dočasné zmírnění bolesti
Počet položek 1
Dávkování Kapsle
Výrobce Bionpharma
Rozměry prvku L x W x H 4.6 x 2.4 x 4.4 Inchy
Typ výrobku acetaminofen
UPC 369452394649
Jméno modelu DualActionPainRelief
Název typu balení Kolonka
Cílové publikum Unisex- Dospělí
Čistý počet obsahu 216 Count
Typ výrobku Léky
Hmotnost položky 125 miligramů
Značka Zdraví A +
Název značky A+Health
Popis věku Dospělí
Číslo části výrobce DualActionPainRelief
Vzorové číslo DualActionPainRelief
Rozměry položky 4.6 x 2.4 x 4.4 inches
Cílová část těla Celé tělo
Labeler Name A+Health
  • Buy Four or More Offer

    Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů

  • Next Purchase Offer
    Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
  • Ships From(Czech Republic)
    Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
  • Delivery Offer(Czech Republic)
    Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
Delivery Detail
Odhadované dodací lhůty: 12-26 dní (mezinárodní).
3-6 dní (domácí)
Safe Checkout
Zaručený bezpečný nákup
Return Policy

30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.

Free Return Pickup
Bezplatný odběr vrácení k dispozici
Zpracujeme vrácení přímo z vašeho prahu bez dalších nákladů.
SKU
BRSRMHYEPMPQMEL2
Kategorie
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Reliéři bolesti , Non- Aspirin , acetaminofen
Barcode
369452394649
Tags


A + Health Acetaminophen a Ibuprofen (NSAID) Dual Action Pain Reliever caplets obsahují 250 mg acetaminophen a 125 mg Ibuprofen. Porovnejte s účinnými látkami v národní značce. Obsahuje 2 léky v jednom kapletu poskytnout dočasnou úlevu od bolesti hlavy, bolesti zad, svalové bolesti, bolesti zubů, menstruační křeče a menší bolesti artritidy. Obsahuje 216 kaplet.

Důležité informace

Informace o bezpečnosti

My v Bionpharmě jsme velmi citliví na skutečnost, že mnoho spotřebitelů spotřebovává naše výrobky, a chceme zajistit, aby tyto výrobky byly bezpečné a účinné. Pokud máte jakékoli dotazy k produktu, nebo chcete nahlásit nežádoucí událost nebo jakékoli obavy týkající se kvality produktu, volejte 1-888-235-2466 nebo pošlete e-mail [E-mail chráněn]. Zástupce Vás bude kontaktovat do 2 pracovních dnů.

Složení

Neaktivní přísady: karnaubský vosk, koloidní oxid křemičitý, kroskarmelosodná sůl, krospovidon, červený oxid železitý, žlutý oxid železitý, glyceryl-dibehenát, hypromelosa, mikrokrystalická celulosa, polydextróza, polyethylenglykol, povidon, preželatinizedškrob, natrium- lauryl- sulfát, kyselina stearová, oxid titaničitý

Instrukce

Neberte si víc, než je určeno. Dospělí a děti starší 12 let: užívejte 2 kaplety každých 8 hodin, zatímco příznaky přetrvávají. Děti do 12 let: požádejte lékaře. Neužívejte více než 6 kaplet během 24 hodin, pokud to nenařídí lékař.

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

2 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28529 My 05167987874377 2026-09-28 Track
NC16141 Dpd 05167987793200 2026-08-13 Track

Odmítnutí odpovědnosti

Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.

*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.