Přejít na obsah
Rising Health Acetaminophen Oral Solution USP, 160 mg/5 mL | Cherry Flavor | Available in 118 mL & 473 mL (473ml - 16oz)

Price:

290,04 Kč


Rising Health Acetaminophen Oral Solution USP, 160 mg/5 mL | Cherry Flavor | Available in 118 mL & 473 mL (473ml - 16oz)

https://nutricity.cz/shop/brsreeaocf6akhiz-rising-health-acetaminophen-oral-solution-usp-160-mg-5-ml-cherry-flavor-available-in-118-ml-473-ml-473ml-16oz-235632 https://nutricity.cz/web/image/product.template/235632/image_1920?unique=10380f6

Stock Expiry Date*: 29-10-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • Powerful Dual Action: Temporarily relieves minor aches and pains (headache, muscle pain, backache, arthritis, toothache, menstrual cramps) while reducing fever—no more discomfort slowing you down.
  • Accurate Dosage: Contains 160 mg of acetaminophen per 5 mL for consistent and reliable measurement.
  • Gentle Formulation: Free from sugar—suitable for those with dietary restrictions or sensitivities.
  • Pleasant Flavor: Cherry-flavoured liquid for easier oral intake

290,04 Kč 290.04 CZK 290,04 Kč Včetně daně

Not Available For Sale

(12,09 Kč / fl oz)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Značka
  • Chuť
  • Počet jednotek
  • Formulář položky
  • Hmotnost položky
  • Výhody produktu
  • Počet položek
  • Výrobce
  • Typ výrobku
  • Specifické použití pro produkty
  • Zvláštní složky
  • Typ materiálu bez
  • Aktivní složky
  • UPC
  • Název typu balení
  • Cílové publikum
  • Čistý počet obsahu
  • Čistá hmotnost obsahu
  • Název značky
  • Popis věku
  • Rozměry položky
  • Další funkce
  • Cílová část těla

Tato kombinace neexistuje.

Kontaktujte nás
acetaminofen
Výhody produktu Zmírnění bolesti, Kontrola horečky, Zmírnění bolesti hlavy, Kontrola chladu a chřipky, Reliéf bolesti zad
Specifické použití pro produkty Studená, Horečka, Bolest svalů, Bolest zad, Bolest hlavy
Cílové publikum Unisex- Dospělí, Unisex- děti
Další funkce Bez cukru, Fever Reducer, Pain Reliever, Alcohol free, Aspirin free
Značka Zvyšování
Chuť Třešně
Počet jednotek 24 Fluid Ounces
Formulář položky Řešení
Hmotnost položky 1.2 Libra
Počet položek 1
Výrobce Rising Pharmaceuticals
Typ výrobku acetaminofen
Zvláštní složky Alcohol Free Aspirin Free Sugar Free
Typ materiálu bez Bez alkoholu
Aktivní složky Acetaminophen Oral Solution USP 160 mg/5 mL
UPC 357237304167
Název typu balení Láhev
Čistý počet obsahu 1 lahvička
Čistá hmotnost obsahu 1.2 Pounds
Název značky Rising
Popis věku Dospělí
Rozměry položky 6.97 x 2.6 x 2.52 inches
Cílová část těla Celé tělo
  • Buy Four or More Offer

    Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů

  • Next Purchase Offer
    Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
  • Ships From(Czech Republic)
    Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
  • Delivery Offer(Czech Republic)
    Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
Delivery Detail
Odhadované dodací lhůty: 12-26 dní (mezinárodní).
3-6 dní (domácí)
Safe Checkout
Zaručený bezpečný nákup
Return Policy

30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.

Free Return Pickup
Bezplatný odběr vrácení k dispozici
Zpracujeme vrácení přímo z vašeho prahu bez dalších nákladů.
SKU
BRSREEAOCF6AKHIZ
Kategorie
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Reliéři bolesti , Non- Aspirin , acetaminofen
Barcode
357237304167
Tags


Rising Health Acetaminophen Oral Solution USP, 160 mg/5 mL | Cherry Flavor | Sugar-Free | Available in 118 mL & 473 mL

Important information

Legal Disclaimer

Statements regarding dietary supplements have not been evaluated by the FDA and are not intended to diagnose, treat, cure, or prevent any disease or health condition.

Product Dimensions

6.97 x 2.6 x 2.52 inches; 1.23 pounds

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Recently tracked orders

2 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28529 My 05167987874377 2026-09-28 Track
NC16141 Dpd 05167987793200 2026-08-13 Track

Odmítnutí odpovědnosti

Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.

*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.