Přejít na obsah
Midol Kompletní Kofein zdarma Kaplety 24ct: Midol Kompletní Kofein zdarma Menstruační bolesti Relief Kaplety s Acetaminophen, Poskytuje bolest hlavy úlevu a období křeče Relief, 24 Počet

Price:

187,63 Kč


Midol Kompletní Kofein zdarma Kaplety 24ct: Midol Kompletní Kofein zdarma Menstruační bolesti Relief Kaplety s Acetaminophen, Poskytuje bolest hlavy úlevu a období křeče Relief, 24 Počet

https://nutricity.cz/shop/brswybinpmjw2gy4-midol-kompletni-kofein-zdarma-kaplety-24ct-midol-kompletni-kofein-zdarma-menstruacni-bolesti-relief-kaplety-s-acetaminophen-poskytuje-bolest-hlavy-ulevu-a-obdobi-krece-relief-24-pocet-124303 https://nutricity.cz/web/image/product.template/124303/image_1920?unique=2aff36b

Stock Expiry Date*: 18-03-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • MIDOL COMPLETE CAFFEINE ZDARMA, Menstruační reliéfní kapsle s acetaminofenem
  • MENSTRUAL PAIN RELIEF: poskytuje úlevu od bolesti zad, úlevu od bolesti hlavy a přechodovou úlevu po dobu až šesti hodin
  • MULTI- SYMPTOM PERIOD RELIEF: Obsahuje pamabrom pro boj s nadýmání a acetaminofen pro zmírnění křečí
  • CAFFEINE ZDARMA: Nový Midol Kompletní kofein Zdarma také obsahuje 500 mg acetaminofenu
  • KONVENČNÍ FORMULÁŘ: K dispozici v přenosné a snadno ovladatelné formě

187,63 Kč 187.63 CZK 187,63 Kč Včetně daně

Not Available For Sale

(7,82 Kč / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Značka
  • Počet jednotek
  • Formulář položky
  • Výhody produktu
  • Počet položek
  • Dávkování
  • Výrobce
  • Rozměry prvku L x W x H
  • Složení
  • Typ výrobku
  • Specifické použití pro produkty
  • Aktivní složky
  • UPC
  • Identifikační číslo globálního obchodu
  • Název typu balení
  • Čistý počet obsahu
  • Typ výrobku
  • Hmotnost položky
  • Značka
  • Složení
  • Název značky
  • Popis věku
  • Rozměry položky
  • Další funkce
  • Cílová část těla

Tato kombinace neexistuje.

Kontaktujte nás
acetaminofen
Složení propylenglykol, Oxid titaničitý, Hypromelosa, Stearát hořečnatý, mikrokrystalická celulosa, sodná sůl kroskarmelosy, Předbobtnalý škrob, šelak, Triacetin., Acetaminophen 500MG, D&C yellow #10 aluminum lake, D&C Red #30 aluminum lake, Pyrilamine maleate 15mg. carnauba wax, Pamabrom 25mg
Aktivní složky Acetaminophen 500mg, Pamabrom 25mg, Pyrilamine maleate 15mg.
Identifikační číslo globálního obchodu 00312843591530, 50312843605096
Složení Hypromelosa, Glykol, Titan, Hořčík Ste, Šelak, Předbobtnalý škrob, Mikrokrystalická celulosa, Sodná sůl kroskarmelosy, Triacetin., Acetaminophen 500mg, D & c Red # 30 Hliníkové jezero, D & c Žlutá # 10 Hliníkové jezero, Pyrilamin Maleate 15 mg., Pamabrom 25mg
Značka Midol
Počet jednotek Počet
Formulář položky Kaplet
Výhody produktu Zmírnění bolesti hlavy
Počet položek 1
Dávkování Tablety
Výrobce Bayer HealthCare LLC
Rozměry prvku L x W x H 3.06 X 1.06 X 3.38 Inches
Typ výrobku acetaminofen
Specifické použití pro produkty Zmírnění bolesti
UPC 312843591530
Název typu balení R
Čistý počet obsahu 24 Count
Typ výrobku Léky
Hmotnost položky 0,07 libry
Značka Midol
Název značky Midol
Popis věku 12 let a více
Rozměry položky 3.06 x 1.06 x 3.38 inches
Další funkce Fast- acting
Cílová část těla Zpět
  • Buy Four or More Offer

    Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů

  • Next Purchase Offer
    Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
  • Ships From(Czech Republic)
    Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
  • Delivery Offer(Czech Republic)
    Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
Delivery Detail
Odhadované dodací lhůty: 12-26 dní (mezinárodní).
3-6 dní (domácí)
Safe Checkout
Zaručený bezpečný nákup
Return Policy

30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.

Free Return Pickup
Bezplatný odběr vrácení k dispozici
Zpracujeme vrácení přímo z vašeho prahu bez dalších nákladů.
SKU
BRSWYBINPMJW2GY4
Kategorie
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Reliéři bolesti , Non- Aspirin , acetaminofen
Barcode
312843591530
Tags


Midol Kompletní kofein Free menstruační úlevy od bolesti kaplety s acetaminophen dodat nový kompletní vzorec, který je kofein bez předních období zmírnění bolesti značky. Tyto caffeine- free kapesníky obsahují vzorec pro efektivní PMS úlevu bez kofeinu, takže si je můžete vzít během dne nebo v noci. S acetaminofen, každý Multi- Symptom období úlevy kaplet poskytuje až šest hodin bolesti zad, bolesti hlavy, svalové bolesti a křeč úlevu. Tyto Midol Kompletní kofein Bezplatné kapesníky také obsahují pamabrom, diuretika, která pomáhá bojovat proti zadržování vody a nadýmání.

Důležité informace

Informace o bezpečnosti

Varování jater: Tento přípravek obsahuje acetaminofen. Závažné poškození jater se může vyskytnout, pokud užíváte • více než 6 kaplet během 24 hodin, což je maximální denní dávka pro tento přípravek • s jinými léky obsahujícími acetaminofen • 3 nebo více alkoholických nápojů každý den při používání tohoto přípravku Alergie Alert: acetaminofen může způsobit závažnou kožní nebo závažné alergické reakce. Příznaky mohou zahrnovat: • zčervenání kůže • puchýře • vyrážka • kopřivka • otok obličeje • astma (sípání) • šok Pokud se objeví kůže nebo celková alergická reakce, zastavit použití a vyhledat lékařskou pomoc přímo awayNepoužívat • s žádnými jinými léky obsahujícími acetaminofen (předpis nebo předpis). Pokud si nejste jisti, zda lék contacsacetaminophen, zeptejte se lékaře nebo lékárníka. • jestliže jste někdy měli alergickou reakci na tento přípravek nebo na kteroukoli z jeho singureentsAskin před použitím, pokud máte • onemocnění jater • glaukom • potíže s močením v důsledku zvětšení prostaty • problémy s dýcháním, jako je emfyzém nebo chronické bronchitisAskel před použitím, pokud užíváte lék na ředění krve warfarin • užíváte sedativa nebo sedativa Při užívání tohoto přípravku • můžete mít ospalost • vyhněte se alkoholickým nápojům • může dojít k prudkosti, zejména u dětí • alkohol, sedativa a sedativa mohou zvýšit ospalost • buďte opatrní při řízení motorového vozidla nebo obsluze strojů Ukončete užívání přípravku a zeptejte se lékaře, zda • se objeví nové příznaky • je přítomna zarudnutí nebo otok • bolest se zhoršuje nebo trvá déle než 10 dní •horečka se zhoršuje nebo trvá déle než 3 dny Pokud jste těhotná nebo kojíte, zeptejte se před použitím lékaře. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě předávkování vyhledejte lékařskou pomoc nebo ihned kontaktujte kontrolní centrum. Rychlá lékařská péče je kritická pro dospělé i pro děti, i když si nevšimnete jakýchkoli příznaků.

Složení

Acetaminophen 500mg, Pamabrom 25mg, Pyrilamine maleate 15mg. carnauba wax, croscarmellose sodium, D&C red #30 aluminum lake, D&C yellow #10 aluminum lake, hypromellose, magnesium stearate, microcrystalline cellulose, pregelatinized starch, propylene glycol, shellac, titanium dioxide, triacetin.

Instrukce

Neužívejte více než doporučenou dávku. Dospělí a děti starší 12 let: 2 kaplety s vodou, opakujte každých 6 hodin, podle potřeby, nepřesahují 6 kaplet denně, děti mladší 12 let: poraďte se s lékařem.

Právní oddělení

Prohlášení o doplňcích stravy FDA nehodnotila a nejsou určena k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.

Rozměry výrobku

3,06 x 1,06 x 3,38 palců; 1,13 unce

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

2 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28529 My 05167987874377 2026-09-28 Track
NC16141 Dpd 05167987793200 2026-08-13 Track

Odmítnutí odpovědnosti

Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.

*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.