Přejít na obsah
GoodSense Extra Síla Bolest hlavy Relief Geltaps, Acetaminophen, Aspirin (NSAID) a kofein, 80 Počet

Price:

263,09 Kč


GoodSense Extra Síla Bolest hlavy Relief Geltaps, Acetaminophen, Aspirin (NSAID) a kofein, 80 Počet

https://nutricity.cz/shop/brsw2eaddefqoadx-goodsense-extra-sila-bolest-hlavy-relief-geltaps-acetaminophen-aspirin-nsaid-a-kofein-80-pocet-122565 https://nutricity.cz/web/image/product.template/122565/image_1920?unique=9685ff1

Stock Expiry Date*: 05-01-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ÚČINNÉ INGREDIENTY: Tento přípravek obsahuje acetaminofen 250 mg, aspirin 250 mg (NSAID, nesteroidní protizánětlivý lék) a kofein 65 mg; ve srovnání s léčivými látkami v Excedrin Extra Strength Gelpacks
  • PAIN RELIEF: GoodSense Extra Síla Bolest hlavy Relief Gelbads nabízejí bolest hlavy a artritidu úlevu od bolesti, také poskytuje úlevu od bolesti zubů, svalové bolesti a premenstruační a menstruační křeče
  • EXTRA STENGTH: Když potřebujete něco silného dočasně snížit bolest, tyto extra sílu želé karty vám pomohou cítit lépe, takže si nenechte ujít na životní zvláštní chvíle
  • PAIN RELIEver A PAIN RELIEver Aid: Extra síla Bolest hlavy Relief Gelpads kombinovat acetaminofen 250 mg, aspirin 250 mg (NSAID, nesteroidní protizánětlivé léky) a kofein 65 mg pomoci zmírnit menší bolesti, když to potřebujete nejvíce
  • GLUTEN ZDARMA: Tyto prášky na úlevu od bolesti jsou bezlepkové

263,09 Kč 263.09 CZK 263,09 Kč Včetně daně

Not Available For Sale

(3,29 Kč / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Značka
  • Chuť
  • Počet jednotek
  • Formulář položky
  • Výhody produktu
  • Počet položek
  • Výrobce
  • Rozměry prvku L x W x H
  • Složení
  • Typ výrobku
  • Specifické použití pro produkty
  • Aktivní složky
  • UPC
  • Typ výrobku
  • Značka
  • Složení
  • Název značky
  • Popis věku
  • Typ kontejneru
  • Číslo části výrobce
  • Rozměry položky
  • Další funkce

Tato kombinace neexistuje.

Kontaktujte nás
acetaminofen
Složení Glycerin, Želatina, propylenglykol, Carnaubský vosk, Hypromelosa, triglyceridy středního řetězce, kyselina stearová, povidon, Mikrokrystalická celulosa, Crospovidon, Oxid titaničitý., Předbobtnalý škrob, FD & C Blue # 1 Hliníkové jezero, Pharmaceutical Ink, D&C yellow #10 aluminum lake, Maltitol Solution, Polyvinyl Acetate Phthalate, Active ingredients (in each geltab): Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID*) and Caffeine 65 mg. *Nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: Black iron oxide
Aktivní složky Želatina, Glycerin, Hypromelosa, Povidon, Mikrokrystalická celulosa, Crospovidon, Kyselina stearová, Propylenglykol, Předbobtnalý škrob, Farmaceutický inkoust, Polyvinylacetát ftalát, Carnaubský vosk, Aktivní složky (v každé Geltab): Acetaminofen 250 Mg, Aspirin 250 Mg (nsaid *) a kofein 65 Mg. * nesteroidní protizánětlivá droga. Neaktivní složky: černý oxid železitý, D & c Žlutá # 10 Hliníkové jezero, Fd & c Blue # 1 Hliníkové jezero, Maltitol roztok, Triglyceridy středního řetězce, titanium dioxide.
Složení Glycerin, Hypromelosa, Želatina, Kyselina stearová, Glykol, Oxid titaničitý., Carnaubský vosk, Povidon, Předbobtnalý škrob, Mikrokrystalická celulosa, Crospovidon, Maltitol roztok, Polyvinylacetát ftalát, Farmaceutický inkoust, Triglyceridy středního řetězce, Fd & c Blue # 1 Hliníkové jezero, D & c Žlutá # 10 Hliníkové jezero, Aktivní složky (v každé Geltab): Acetaminofen 250 Mg, Aspirin 250 Mg (nsaid *) a kofein 65 Mg. * nesteroidní protizánětlivá droga. Neaktivní složky: černý oxid železitý
Značka GoodSense
Chuť gluten_free
Počet jednotek 80 Počet
Formulář položky Gel
Výhody produktu Zmírnění bolesti hlavy
Počet položek 1
Výrobce PERRIGO COMPANY
Rozměry prvku L x W x H 2 X 2.03 X 4.25 Inches
Typ výrobku acetaminofen
Specifické použití pro produkty Bolest hlavy
UPC 301131855270
Typ výrobku Léky
Značka Goodsense
Název značky GoodSense
Popis věku Dospělí
Typ kontejneru Láhev
Číslo části výrobce Hengulus
Rozměry položky 2 x 2.03 x 4.25 inches
Další funkce Extra strength
  • Buy Four or More Offer

    Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů

  • Next Purchase Offer
    Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
  • Ships From(Czech Republic)
    Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
  • Delivery Offer(Czech Republic)
    Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
Delivery Detail
Odhadované dodací lhůty: 12-26 dní (mezinárodní).
3-6 dní (domácí)
Safe Checkout
Zaručený bezpečný nákup
Return Policy

30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.

Free Return Pickup
Bezplatný odběr vrácení k dispozici
Zpracujeme vrácení přímo z vašeho prahu bez dalších nákladů.
SKU
BRSW2EADDEFQOADX
Kategorie
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Reliéři bolesti , Non- Aspirin , acetaminofen
Barcode
301131855270
Tags


Porovnejte s účinnými látkami v Excedrin Extra Strength Gelpacks. Získejte úlevu od bolesti můžete věřit v GoodSense Extra sílu bolesti hlavy Relief Geltabs. Tato extra síla bolest reliever / bolest reliever dočasně pomáhá zmírnit menší bolesti a bolest, takže vám nebrání od zvláštních okamžiků života. Kromě bolesti hlavy, tyto želé tablety pomáhají s bolestí artritidy, premenstruační a menstruační křeče, bolesti zubů, svalové bolesti, a menší bolesti v důsledku nachlazení. Extra síla bolest reliever / bolest reliever pomoc kombinuje acetaminofen 250 mg, aspirin 250 mg (NSAID, nesteroidní protizánětlivé léky) a kofein 65 mg pro úlevu od bolesti, když to potřebujete nejvíce. Bez lepku.

Důležité informace

Informace o bezpečnosti

Varování: Reyeův syndrom: Děti a dospívající, kteří mají nebo se zotavují z planých neštovic nebo flu- jako příznaky by neměly tento přípravek používat. Při použití tohoto přípravku, pokud dojde ke změnám v chování s nevolností a zvracení, poraďte se s lékařem, protože tyto příznaky by mohly být časným příznakem Reyeova syndromu, vzácné, ale vážné nemoci. Alergie Pozor: Acetaminofen může způsobit závažné kožní reakce. Příznaky mohou zahrnovat: zarudnutí kůže; puchýře; vyrážka. Pokud se objeví kožní reakce, ihned přestaňte přípravek používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Alergické upozornění: Aspirin může způsobit závažnou alergickou reakci, která může zahrnovat: kopřivku; otok obličeje; astma (sípání); šok. Varování jater: Tento přípravek obsahuje acetaminofen. Závažné poškození jater se může vyskytnout, pokud užíváte: více než 4 000 mg acetaminofenu během 24 hodin; s jinými léky obsahujícími acetaminofen; 3 nebo více alkoholických nápojů každý den při užívání tohoto přípravku. Varování před krvácením žaludku: Tento přípravek obsahuje NSAID, který může způsobit závažné krvácení do žaludku. Šance je vyšší, pokud: jsou ve věku 60 let nebo starší; měli žaludeční vředy nebo problémy s krvácením; vzít ředění krve (antikoagulační) nebo steroidní lék; vzít jiné léky obsahující předpis nebo bez lékařského předpisu NSAID (aspirin, ibuprofen, naproxen, nebo jiné); mít 3 nebo více alkoholických nápojů každý den při používání tohoto produktu; trvat více nebo na delší dobu, než je určeno. Varování před kofeinem: Doporučená dávka tohoto přípravku obsahuje asi tolik kofeinu jako šálek kávy. Omezení použitíkofein-obsahující léky, potraviny, nebo nápoje při užívání tohoto produktu, protože příliš mnoho kofeinu může způsobit nervozitu, podrážděnost, nespavost, a občas, rychlý srdeční tep. Neužívejte: pokud jste někdy měli alergickou reakci na acetaminofen, aspirin nebo na jakýkoli jiný lék na zmírnění bolesti / horečky, s jakýmkoli jiným lékem, který obsahuje acetaminofen (předpis nebo bez lékařského předpisu). Pokud si nejste jisti, zda přípravek obsahuje acetaminofen, zeptejte se lékaře nebo lékárníka. Před použitím se poraďte s lékařem, pokud: máte onemocnění jater; na Vás se vztahuje upozornění na krvácení do žaludku; máte problémy se žaludkem, jako je pálení žáhy; máte vysoký krevní tlak, srdeční onemocnění, jaterní cirhózu nebo onemocnění ledvin; užíváte diuretika; máte astma. Zeptejte se lékaře nebo lékárníka před použitím, pokud užíváte: lék na předpis pro cukrovku, dnu nebo artritidu; jakýkoliv jiný lék, nebo jsou pod péčí lékaře o jakýkoliv závažný stav. Přestaňte užívat a zeptejte se lékaře, zda: objeví se alergická reakce. Vyhledejte ihned lékařskou pomoc; zaznamenáte jakékoli z následujících příznaků krvácení do žaludku: pocit slabosti, zvracení krve, mít krvavé nebo černé stoličky; bolest žaludku, která se nezlepší; zvonění v uších nebo ztráta sluchu se objeví; bolestivá oblast je červená nebo oteklá; bolest se zhoršuje nebo trvá déle než 10 dnů; horečka se zhoršuje nebo trvá déle než 3 dny; jakékoli nové příznaky se objeví. To by mohly být známky vážného stavu. Pokud jste těhotná nebo kojíte, zeptejte se lékařepřed použitím. Je obzvláště důležité, aby se aspirin během posledních 3 měsíců těhotenství, pokud určitě nasměrován tak lékař, protože to může způsobit problémy u nenarozeného dítěte nebo komplikace během porodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě předávkování vyhledejte lékařskou pomoc nebo ihned kontaktujte kontrolní centrum jedů (1- 800- 222- 1222). Rychlá lékařská péče je kritická pro dospělé i pro děti, i když si nevšimnete jakýchkoli příznaků.

Složení

Active ingredients (in each geltab): Acetaminophen 250 mg, Aspirin 250 mg (NSAID*) and Caffeine 65 mg. *Nonsteroidal anti-inflammatory drug. Inactive ingredients: Black iron oxide, carnauba wax, crospovidone, D&C yellow #10 aluminum lake, FD&C blue #1 aluminum lake, gelatin, glycerin, hypromellose, maltitol solution, medium-chain triglycerides, microcrystalline cellulose, pharmaceutical ink, polyvinyl acetate phthalate, povidone, pregelatinized starch, propylene glycol, stearic acid, titanium dioxide.

Instrukce

Instrukce: Nepoužívat více než režie; pít plnou sklenici vody s každou dávkou; dospělí a děti 12 let a více: vzít 2 želé tablety každých 6 hodin; ne více než 8 želé tablety v 24 hodin; děti do 12 let: zeptejte se lékaře.

Právní oddělení

Prohlášení o doplňcích stravy FDA nehodnotila a nejsou určena k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.

Rozměry výrobku

2 x 2,03 x 4,25 palce; 3,53 unce

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

2 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28529 My 05167987874377 2026-09-28 Track
NC16141 Dpd 05167987793200 2026-08-13 Track

Odmítnutí odpovědnosti

Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.

*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.