Přejít na obsah
GoodSense Dual Action Acetaminophen 250 mg a Ibuprofen (NSAID) 125 mg Tablety, Reliever bolesti pro bolest hlavy Relief, Artritis Pain Relief a další, 144 Počet

Price:

257,91 Kč


GoodSense Dual Action Acetaminophen 250 mg a Ibuprofen (NSAID) 125 mg Tablety, Reliever bolesti pro bolest hlavy Relief, Artritis Pain Relief a další, 144 Počet

https://nutricity.cz/shop/brsrmgqfoimwoeq2-goodsense-dual-action-acetaminophen-250-mg-a-ibuprofen-nsaid-125-mg-tablety-reliever-bolesti-pro-bolest-hlavy-relief-artritis-pain-relief-a-dalsi-144-pocet-122205 https://nutricity.cz/web/image/product.template/122205/image_1920?unique=3e6ce5b

Stock Expiry Date*: 09-11-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • ÚČINNÉ INGREDIENTY: Léčivými látkami jsou acetaminofen 250 mg - reliever bolesti a ibuprofen 125 mg - nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID) a reliever bolesti; ve srovnání s léčivými látkami přípravku Advil Dual Action s acetaminofenem
  • POWERFUL PAIN BOJ RELIEF: Vezměte tyto prášky proti bolesti po dobu až 8 hodin silné úlevy od bolesti hlavy a bolesti způsobené bolestí hlavy, bolesti zubů, bolesti zad, menstruační křeče a svalové bolesti a bolesti kloubů
  • Double Down on PAIN RELIEF: Tyto léky na úlevu od bolesti obsahují dva léky, které pomáhají bojovat proti bolesti: acetaminofen 250 mg a ibuprofen (NSAID) 125 mg; poskytuje úlevu od bolesti artritidy, úlevu od bolesti hlavy a další
  • PAIN RELIEF PRO ADULTY: Tento lék proti bolesti je určen pro dospělé a děti do 12 let; děti do 12 let: zeptejte se lékaře
  • ZDARMA: tablety GoodSense Dual Action jsou bez lepku

257,91 Kč 257.91 CZK 257,91 Kč Včetně daně

Not Available For Sale

(1,79 Kč / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Značka
  • Chuť
  • Počet jednotek
  • Formulář položky
  • Výhody produktu
  • Počet položek
  • Dávkování
  • Typ stravy
  • Výrobce
  • Rozměry prvku L x W x H
  • Typ výrobku
  • Specifické použití pro produkty
  • Aktivní složky
  • UPC
  • Název typu balení
  • Cílové publikum
  • Typ výrobku
  • Značka
  • Název značky
  • Popis věku
  • Typ kontejneru
  • Rozměry položky
  • Další funkce

Tato kombinace neexistuje.

Kontaktujte nás
acetaminofen
Cílové publikum Unisex- Dospělí, Unisex- děti
Značka Good Sense
Chuť Neochucené
Počet jednotek Počet
Formulář položky Tableta
Výhody produktu Zmírnění bolesti
Počet položek 144
Dávkování Tablety
Typ stravy Bez lepku
Výrobce Perrigo
Rozměry prvku L x W x H 2.31 x 2.38 x 4.69 Inches
Typ výrobku acetaminofen
Specifické použití pro produkty Bolest hlavy
Aktivní složky acetaminofen
UPC 301135300165
Název typu balení Láhev
Typ výrobku Léky
Značka Goodsense
Název značky GoodSense
Popis věku Dítě
Typ kontejneru Láhev
Rozměry položky 2.31 x 2.38 x 4.69 inches
Další funkce Pain Relief
  • Buy Four or More Offer

    Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů

  • Next Purchase Offer
    Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
  • Ships From(Czech Republic)
    Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
  • Delivery Offer(Czech Republic)
    Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
Delivery Detail
Odhadované dodací lhůty: 12-26 dní (mezinárodní).
3-6 dní (domácí)
Safe Checkout
Zaručený bezpečný nákup
Return Policy

30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.

Free Return Pickup
Bezplatný odběr vrácení k dispozici
Zpracujeme vrácení přímo z vašeho prahu bez dalších nákladů.
SKU
BRSRMGQFOIMWOEQ2
Kategorie
Zdravotní péče , Over- the- Counter medikace , Reliéři bolesti , Non- Aspirin , acetaminofen
Barcode
301135300165
Tags


Porovnejte s léčivými látkami přípravku Advil Dual Action s přípravkem Acetaminophen. Dejte svému tělu dvojitou dávku proti bolesti pomocí tablet GoodSense Dual Action Acetaminophen 250 mg a Ibuprofen (NSAID) 125 mg. Tento lék s dvojím účinkem nabízí až 8 hodin silné úlevy od menších bolestí hlavy, bolesti zubů, zad, menstruačních křečí, svalů a bolesti artritidy. Jen jedna dávka pomůže bojovat s bolestí kvůli úlevě od bolesti hlavy, bolesti artritidy a další. Léčivými látkami jsou acetaminofen 250 mg, reliever bolesti a ibuprofen 125 mg, nesteroidní protizánětlivý lék (NSAID) a reliever bolesti. Obsahuje dva léky. Tento lék proti bolesti je určen pro dospělé a děti po dobu 12 let. Bez lepku.

Důležité informace

Informace o bezpečnosti

Varování: Acetaminofen varovné poškození jater: Tento přípravek obsahuje acetaminofen. Závažné poškození jater se může vyskytnout, pokud užíváte: s jinými léky obsahujícími acetaminofen; více než 6 kaplet za 24 hodin, což je maximální denní množství pro tento přípravek; 3 nebo více alkoholických nápojů každý den při používání tohoto přípravku. Alergie na acetaminofen: může způsobit závažné kožní reakce. Příznaky mohou zahrnovat: zarudnutí kůže; puchýře; vyrážka. Pokud se objeví kožní reakce, ihned přestaňte přípravek používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Alergie NSAID: ibuprofen může způsobit závažnou alergickou reakci, zejména u lidí alergických na aspirin. Příznaky mohou zahrnovat: kopřivka; otok obličeje; astma (sípání); šok; zarudnutí kůže; vyrážka; puchýře. Pokud dojde k alergické reakci, ihned přestaňte přípravek používat a vyhledejte lékařskou pomoc. Varování nesteroidního krvácení do žaludku: Tento přípravek obsahuje NSAID, který může způsobit závažné krvácení do žaludku. Šance je vyšší, pokud jste ve věku 60 let nebo starší; měli žaludeční vředy nebo problémy s krvácením; vzít ředění krve (antikoagulační) nebo steroidní lék; vzít jiné léky obsahující předpis nebo bez lékařského předpisu NSAID [aspirin, ibuprofen, naproxen, nebo jiné]; mít 3 nebo více alkoholických nápojů každý den při použití tohoto produktu; trvat více nebo na delší dobu, než je určeno. Infarkt a upozornění na mrtvici: NSAID, kromě aspirinu, zvyšují riziko srdečního infarktu, srdečního selhání a mrtvice. Ty mohou být smrtelné. Riziko je vyšší, pokud používáte více než směrované nebo déle než směrované. Nepoužívejte:s jinými léky obsahujícími acetaminofen (předpis nebo bez lékařského předpisu). Pokud si nejste jisti, zda lék obsahuje acetaminofen, zeptejte se lékaře nebo lékárníka; pokud jste někdy měli alergickou reakci na acetaminofen nebo jakoukoli jinou léčbu bolesti; těsně před nebo po operaci srdce. Před použitím se poraďte s lékařem, pokud: máte onemocnění jater, varování před krvácením žaludku se na Vás vztahuje; máte problémy nebo závažné nežádoucí účinky z užívání léků na zmírnění bolesti; máte problémy se žaludkem, jako je pálení žáhy; máte vysoký krevní tlak, srdeční onemocnění, jaterní cirhózu, onemocnění ledvin, astma nebo mozkovou příhodu; užíváte diuretika. Před použitím se poraďte s lékařem nebo lékárníkem, pokud: jste v péči lékaře o jakýkoliv závažný stav; užíváte aspirin na infarkt nebo mrtvici, protože ibuprofen může tento přínos aspirinu snížit; užíváte jakýkoliv jiný lék. Při používání tohoto přípravku: užívejte spolu s jídlem nebo mlékem, pokud se objeví žaludeční nevolnost. Přestaňte užívat a zeptejte se lékaře, pokud: zaznamenáte některé z následujících příznaků krvácení do žaludku: pocit slabosti, zvracení krve; mít krvavé nebo černé stoličky; bolest žaludku, která se nezlepší; máte příznaky srdečních problémů nebo mrtvice: bolest na hrudi; potíže s dýcháním; slabost v jedné části nebo straně těla; zakalená řeč; otok nohou; bolest se zhoršuje nebo trvá déle než 10 dní; zarudnutí nebo otok je přítomen v bolestivé oblasti; jakékoli nové příznaky se objeví. Pokud jste těhotná nebo kojíte, zeptejte se před použitím lékaře. Je obzvláště důležité, abypoužívat ibuprofen v době 20 týdnů nebo později v těhotenství, pokud určitě nařídit, aby tak lékař, protože to může způsobit problémy u nenarozeného dítěte nebo komplikace během porodu. Uchovávejte mimo dosah dětí. V případě předávkování vyhledejte lékařskou pomoc nebo ihned kontaktujte kontrolní centrum jedů (1- 800- 222- 1222). Rychlá lékařská péče je kritická pro dospělé i pro děti, i když si nevšimnete jakýchkoli příznaků.

Instrukce

Instrukce: Neberte více než režie; dospělí a děti 12 let a více: vzít 2 kaplety každých 8 hodin, zatímco příznaky přetrvávají; děti do 12 let: zeptejte se lékaře; Neužívejte více než 6 kaplet za 24 hodin, pokud neřídí lékař.

Právní oddělení

Prohlášení o doplňcích stravy FDA nehodnotila a nejsou určena k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.

Rozměry výrobku

2,31 x 2,38 x 4,69 palce; 3,53 unce

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

2 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28529 My 05167987874377 2026-09-28 Track
NC16141 Dpd 05167987793200 2026-08-13 Track

Odmítnutí odpovědnosti

Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.

*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.