Přejít na obsah
Pamprin Multi- Symptom Formule, s acetaminofen, menstruační období Symptomy Relief včetně křeče, bolest, nadýmání, a podrážděnost 40 Kaplety

Price:

184,10 Kč


Pamprin Multi- Symptom Formule, s acetaminofen, menstruační období Symptomy Relief včetně křeče, bolest, nadýmání, a podrážděnost 40 Kaplety

https://nutricity.cz/shop/brswiy35ar6g2hy5-pamprin-multi-symptom-formule-s-acetaminofen-menstruacni-obdobi-symptomy-relief-vcetne-krece-bolest-nadymani-a-podrazdenost-40-kaplety-100105 https://nutricity.cz/web/image/product.template/100105/image_1920?unique=5157634

Stock Expiry Date*: 13-01-2027

100% Authentic — Sourced directly from manufacturers or their authorized dealers!

  • MULTI SYMPTOM PAIN RELIEF: These caplets provide aspirin & caffeine free relief for common menstrual symptoms like cramps, headaches, backaches, irritability & bloating. Prevents water weight gain.
  • FOR CRAMPS, ACHES & BLOATING: These caplets feature 3 active ingredients to alleviate multiple symptoms of PMS & menstrual pain, including cramps, headache, back ache, irritability & bloating.
  • TRIPLE COVERAGE: With an antihistamine to relieve irritability, a diuretic to fight bloating & water weight gain, & a pain reliever for cramps & aches, Pamprin Multi-Symptom offers complete coverage.
  • MAXIMÁLNÍ STRENGTH: Maximální síla caffeine- free vzorec Pamprin Multi Symptom poskytuje optimální úlevu pro dospívající dívky, dospělé ženy a každý, kdo zažívá nepohodlí a bolest Premenstruačního syndromu.
  • PAMPRIN GOES BEYOND PAIN RELIEF: Unlike ordinary pain relievers, Pamprin was made specifically for periods & formulated to go beyond pain relief to relieve all symptoms associated with your period.

184,10 Kč 184.1 CZK 184,10 Kč Včetně daně

Not Available For Sale

(4,60 Kč / Units)

Displayed price includes all duties & taxes.

  • Značka
  • Počet jednotek
  • Formulář položky
  • Hmotnost položky
  • Výhody produktu
  • Počet položek
  • Dávkování
  • Výrobce
  • Složení
  • Typ výrobku
  • Specifické použití pro produkty
  • Aktivní složky
  • UPC
  • Jméno modelu
  • Identifikační číslo globálního obchodu
  • Název typu balení
  • Cílové publikum
  • Čistý počet obsahu
  • Typ výrobku
  • Hmotnost položky
  • Značka
  • Složení
  • Název značky
  • Popis věku
  • Typ kontejneru
  • Číslo části výrobce
  • Vzorové číslo
  • Další funkce
  • Cílová část těla

Tato kombinace neexistuje.

Kontaktujte nás
Menstruační úleva od bolesti
Výhody produktu Zmírnění bolesti, Zmírnění bolesti hlavy, Reliéf bolesti zad
Složení Acetaminophen 500 mg (Pain Reliever), Pamabrom 25 mg (Diuretic), Pyrilamine Maleate 15 mg (Antihistamine)
Specifické použití pro produkty Bolest svalů, Nadýmání, Bolest zad, Bolest hlavy, Menstural Pain Relief
Složení Reliever bolesti, Pamabrom 25 Mg (diuretika), Antihistamin
Popis věku Dospělí, Teen
Značka Pamprin
Počet jednotek 40 Počet
Formulář položky Kaplet
Hmotnost položky 1,76 unce
Počet položek 1
Dávkování Tablety
Výrobce EMCW9
Typ výrobku Menstruační úleva od bolesti
Aktivní složky Kofein
UPC 371687300326
Jméno modelu Pamprin
Identifikační číslo globálního obchodu 00371687300326
Název typu balení Láhev
Cílové publikum Ženy
Čistý počet obsahu 40 Count
Typ výrobku Léky
Hmotnost položky 1.76 Ounces
Značka Pamprin
Název značky Pamprin
Typ kontejneru Kolonka
Číslo části výrobce 10041167300142
Vzorové číslo CHATTEM020172
Další funkce Fast- acting
Cílová část těla Celé tělo
  • Buy Four or More Offer

    Sleva 5 % při nákupu 4 a více kusů

  • Next Purchase Offer
    Získejte 5% slevu na váš příští nákup.
  • Ships From(Czech Republic)
    Objednávky jsou zpracovávány a odesílány z Brooklynu, USA.
  • Delivery Offer(Czech Republic)
    Bezplatné doručení na kvalifikované objednávky.
Delivery Detail
Odhadované dodací lhůty: 12-26 dní (mezinárodní).
3-6 dní (domácí)
Safe Checkout
Zaručený bezpečný nákup
Return Policy

30denní záruka na vrácení zboží
Nákupy podložené důvěrou s podporou na vrácení do 30 dnů.

Free Return Pickup
Bezplatný odběr vrácení k dispozici
Zpracujeme vrácení přímo z vašeho prahu bez dalších nákladů.


Pamprin Multi- Symptom Menstruační Bolest poskytuje úlevu od PMS a období křeče, které vám pomohou cítit lépe, zatímco na menstruační cyklus. Tyto snadno užívat kapesníky obsahují acetaminofen s pamabrom a pyrilamin maleát, kombinující bolest reliever, diuretika a antihistamin účinně zmírnit periody křeče, bolesti hlavy, bolesti zad, bolesti svalů, nadýmání, podrážděnost a zvýšení hmotnosti vody. Kofein zdarma.

Důležité informace

Informace o bezpečnosti

Při užívání tohoto přípravku se může objevit ospalost a vyhnout se alkoholickým nápojům. Před použitím se poraďte s lékařem, pokud máte onemocnění jater, glaukom, dýchací potíže nebo potíže s močením. Před použitím se poraďte s lékařem nebo lékárníkem, pokud užíváte warfarin ředící krev nebo užíváte sedativa nebo sedativa.

Indikace

Multi- Symptom Pamprin je maximální pevnost pro efektivní úlevu od menstruace nepohodlí. Single ingredience analgetika pouze zmírnit bolest, ale Multi- Symptom Pamprin obsahuje maximální sílu analgetika k úlevě od bolesti křečí, bolesti hlavy a zad, plus diuretika zmírnit přírůstek hmotnosti vody a ingredience pro podrážděnost mnoho žen zkušenosti.

Složení

Acetaminophen 500 mg (Pain Reliever), Pamabrom 25 mg (Diuretic), Pyrilamin Maleate 15 mg (Antihistamin)

Instrukce

Pro dospělé a děti 12 let a starší užívejte 2 kaplety s vodou každých 6 hodin podle potřeby. Nepřekračujte 8 kaplet během 24 hodin nebo podle pokynů lékaře.

Právní oddělení

Prohlášení o doplňcích stravy FDA nehodnotila a nejsou určena k diagnostice, léčbě, léčbě nebo prevenci jakékoli nemoci nebo zdravotního stavu.

Rozměry balení

3,46 x 3,31 x 1,81 palce; 1,76 unce

Shipping & Delivery

At Nutricity, we aim to deliver your order as quickly and safely as possible.

Domestic Shipping :

Orders are typically delivered within 3–6 business days.

International Shipping:

Estimated delivery time is 12–26 business days, depending on the destination and customs processing.

You will receive a tracking number once your order has been dispatched. Delivery times may vary during holidays or due to unforeseen delays.

Similar Products
Accessory Products

Recently tracked orders

2 recent shipments
Order Number Carrier Final Mile Tracking Code Last Update Track
NC28529 My 05167987874377 2026-09-28 Track
NC16141 Dpd 05167987793200 2026-08-13 Track

Odmítnutí odpovědnosti

Dietní doplňky nejsou léky. Produkty prodávané na této webové stránce nejsou určeny k diagnostice, léčbě, vyléčení nebo prevenci jakékoli nemoci. Pokud máte zdravotní stav, vždy se před použitím poraďte s kvalifikovaným zdravotnickým odborníkem. Individuální výsledky se mohou lišit. Zadáním objednávky souhlasíte s dodržováním dovozních předpisů vaší země. Pokrýváme příslušné cla a daně tam, kde je to uvedeno.

*Informace o datu expirace:
Vezměte prosím na vědomí, že datum expirace se může lišit mezi jednotlivými šaržemi. Zaručujeme však, že všechny produkty zasílané našim zákazníkům mají platnou trvanlivost a nebudou po expiraci v době dodání.